Biura

Powierzchnie biurowe

Nowoczesne rozwiązania technologiczne i przestrzenne zastosowano z myślą o stworzeniu funkcjonalnego środowiska pracy.
Powierzchnia typowego piętra to blisko 4 578 m2, co przy zagęszczeniu ok. 8 m2 na osobę umożliwia ulokowanie ponad 570 pracowników na jednej kondygnacji.
System podniesionych podłóg oraz podwieszanych sufitów zapewni możliwość swobodnej aranżacji powierzchni oraz jej zmian w trakcie użytkowania biura, dostosowując przestrzeń do aktualnych potrzeb najemcy.  W pełni przeszklone fasady zagwarantują doskonałe doświetlenie powierzchni biurowej, co przełoży się na wysoki komfort pracy oraz optymalizację kosztów energii elektrycznej.

Najważniejsze cechy pomieszczeń biurowych

Widok

Doskonałe doświetlenie i wyjątkowy widok

500 lux

Oświetlenie 500 lux

Klimatyzacja

Wentylacja i klimatyzacja
Powierzchnie
biurowe

Nowoczesne rozwiązania technologiczne i przestrzenne zastosowano z myślą o stworzeniu funkcjonalnego środowiska pracy. Powierzchnia typowego piętra to blisko 4 578 m2, co przy zagęszczeniu ok. 8 m2 na osobę umożliwia ulokowanie ponad 570 pracowników na jednej kondygnacji. System podniesionych podłóg oraz podwieszanych sufitów zapewni możliwość swobodnej aranżacji powierzchni oraz jej zmian w trakcie użytkowania biura, dostosowując przestrzeń do aktualnych potrzeb najemcy. 


W pełni przeszklone fasady zagwarantują doskonałe doświetlenie powierzchni biurowej, co przełoży się na wysoki komfort pracy oraz optymalizację kosztów energii elektrycznej.Najważniejsze cechy pomieszczeń biurowychDoskonałe doświetlenie i wyjątkowy widok

Otwierane okna

Pomieszczenia o wysokości ponad 3m

Podwieszane sufity

Oświetlenie 500 lux

Wentylacja i klimatyzacjaOkablowanie strukturalne kat. 6

Systemy podniesionych podłóg (12cm)

Dopuszczalne obciążenie:


- dla kondygnacji biurowych 3,5 kN/m2
- dla parteru 10 kN/m2